Vydavatelství a nakladatelství RegionAll v Plzni

Buďte vítáni na stránkách vydavatelství a nakladatelství RegionAll Hany Voděrové. Jak již sám název vydavatelství napovídá, orientujeme se na regionální literaturu, v našem případě převážně zaměřenou na kraj, který je naším domovem – kraj Plzeňský.

V březnu roku 2006 se zrodil náš nejúspěšnější produkt – časopis Vítaný host, čtvrtletník příznivců Plzeňského kraje, a o rok později přibyl časopis Vítaný host na Šumavě a v Českém lese. Na jaře roku 2009 jsme vydali první knihu Šumavské vzpomínky na časy, kdy práce voněla lesem. Postupem dalších let jsme obohatili knižní trh o sedmnáct titulů, o nichž se můžete dozvědět více v sekci „knihy“.

Na konci roku 2012 se kniha 50 let bigbítu v Plzni stala třetím nejprodávanějším titulem v západních Čechách, o Vánocích roku 2013 pak nadchla fanoušky plzeňských "Indiánů" kniha Dlouhá cesta na vrchol, první ucelená kronika plzeňského hokeje. K mimořádně úspěšným publikacím se řadí Viktoria – velká kronika plzeňského fotbalového klubu a Viktoriáni – vyprávění a vzpomínky samotných hráčů. Věrni však zůstáváme především západočeské historii a Šumavě.

Redakce časopisu Vítaný host získala za svou práci již osmnáct ocenění v novinářské soutěži o Prix Non Pereant, pořádané Syndikátem novinářů ČR a Nadací Pro Bohemia pod záštitou ministra kultury ČR, z toho sedm hlavních ceny v kategorii publicistika.

Na stránkách vydavatelství se můžete dozvědět něco více nejen o našich knihách, zalistovat lze i v archivu všech časopisů, seznámit se s autory knih a s celým redakčním týmem. Pokud nám zachováte svou přízeň, budete pro nás vždy vítanými hosty.