Sleva!

MARSHALLY NADORAZ

Radek Diestler

Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách, hudebního žánru, který přes různé ústrky a postihy tvořil důležitou součást tehdejšího života. Jedná se o projekt, který svým záběrem a zaměřením nemá v České republice sobě rovného.

MARSHALLY NADORAZ

Marshally na doraz vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000, přičemž důraz klade na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Kaleidoskop jednotlivých scén v kraji se skládá v plastický obraz historie rockové hudby na bývalé „pevné hrázi socialismu a míru“.

Marshally na doraz přinášejí příběhy známých i dávno zapomenutých skupin. Rozhovory s jejich členy jsou kombinovány s důkladným výzkumem archivů a soukromých sbírek. Připomínají důležitá místa, události, přehlídky, festivaly, pozoruhodné osudy. Marshally na doraz jsou kusem historie českého Západu minulého tisíciletí a kusem mládí většiny z nás.Formát: 210 x 270 mm, Vazba: V8, Náklad: 2500 ks, Typ papíru a gramáž: listy 100g kř. lesk, potah a přebal 150g + lesklé lamino, Počet stran celkem: 304, Stovky fotografií

Cena po slevě: 200 Kč

MARSHALLY NADORAZ